Slide 5 Meester Tseard 60 Slide 2 Meester Tseard 60 Slide 8 Meester Tseard 60 Slide 3 Meester Tseard 60 Slide 6 Meester Tseard 60 Slide 7 Meester Tseard 60 slide 1 Meester Tseard 60 Slide 4 Meester Tseard 60

Meester Tseard 60

23 januari was meester Tseard, onze schooldirecteur jarig. Hij kreeg de mooie leeftijd van 60 jaar! Zijn kantoor was versierd en veel collega’s kwamen gedurende de hele dag een kaarsje brengen voor de taart die juf Djoke voor hem had gebakken. Op deze manier kreeg hij veel aandacht en kwam een keer minder aan werken toe dan anders…

De dag erna had meester Tseard het idee om de taart te verdelen onder de kleuters. Ter plekke werden de kaarsjes aangestoken om ze even later met elkaar weer uit te blazen. Hij sneed de taart in 4 grote stukken, zodat elke klas er lekker van kon smullen. Meester Tseard, nog vele jaren in goede gezondheid toegewenst!